26.5 C
Tirana
E hënë, 29 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Papunësi

Etiketim: papunësi

Ish-drejtoresha e INSTAT: Shifra e papunësisë te të rinjtë në Shqipëri,...

0
Shifrat e publikuara nga instituti shqiptar i statistikave (INSTAT) tregojnë se papunësia te të rinjtë në vitin 2021 u rrit me 0.6%, krahasuar me...

Tabaku: Ramavirusi ka zhytur në varfëri dhe papunësi Shqipërinë, vendi drejtohet...

0
Përmes një postimi në Facebook, ish-deputetja e Partisë Demokratike Jordia Tabaku, shkruan se premtimet e pambajtura e kanë shoqëruar kryeministrin Edi Rama në 7...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS