14.5 C
Tirana
E diel, 28 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Papun

Etiketim: papun

INSTAT: Më shumë femra dhe me diplomë universitare përballen me papunësinë

0
Papunësia tek të rinjtë në Shqipëri vijon të jetë problem.Vetëm mes moshës 15 deri në 29 vjeç  rreth  70 mijë e 510 persona deri...

Të papunësuarit anashkalohen nga shtesat me 100 euro

0
Nga Pakoja e Ringjalljes Ekonomike do të përfitojnë nga 100 euro familjet me asistencë sociale, pensionistët, punëtorët e sektorit publik dhe atij privat, si dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS