27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Papritura

Etiketim: papritura

Dukës i ndodh e papritura me makinën pas humbjes së Shqipërisë...

0
Tiranë- Nuk mjaftoi zhgënjimi në stadium, por edhe jashtë tij.Një surprizë e pakëndshme ka ndodhur për presidentin e Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka.Gjatë...

Edi Ramës i ndodhi ‘e papritura’ në rrugët e Berlinit

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ndodhet për një vizitë zyrtare në Gjermani.Ai është takuar me kryetaren e Bashkisë së Berlinit, Franziska Giffey dhe do...

E papritura nga Sarajeva, Fatos Beqiraj në Wisla!?

0
Nuk ka asgjë nga klubi i futbollit Sarajeva. Fatos Beqiraj nuk do t’i bashkohet Sarajevës por me gjasë klubit polak Wsila Krakow.  “Fatos Beqiraj ishte...

Ekspertët amerikanë: COVID godet në tru pacientët mes 30-40 vjeç, ja...

0
Ekspertët në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë vënë re COVID-19 po shkakton goditje në tru tek të rriturit në të 30-at...

“Ishin të papritura”/ Detajet për dy pacientët që humbën jetën te...

0
Dy humbjet e jetës kanë qenë të papritura, kështu tha sot Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik për dy pacientët që humbën...

“Ishin të papritura”/ Dy të vdekur nga Covid në vendin tonë

0
Dy pacientë kanë humbur jetën në spitalin infektiv në 24 orët e fundit. “Dy humbjet e jetës kanë qenë të papritura. Një 76 vjeçar nga...

Ndodhi e papritura në Maqedoni, luten që mos të ndodhë edhe...

0
Në Maqedonia e Veriut mbyllet kampionati në futboll.  Vardari është lider në kampionat por nuk shpallet kampion.  Duke pasur parasysh situatën e përgjithshme epidemiologjike në...

HOROSKOPI i të hënës/ Surpriza dhe të papritura, zbuloni parashikimin e...

0
Dashi Edhe një natë e qetë mund të shndërrohet në një aventurë të çmendur. Jeta juaj shoqërore është padyshim duke marrë një kthesë të fortë...

Zhvillime të papritura: Inter shumë afër Mertens, Bayern befason me Perisic

0
Inter thuhet se kanë rënë dakord me kushtet për sulmuesin e Napolit, Dries Mertens, ndërsa Bayern Munich ka humbur afatin për të blerë Ivan...

HOROSKOPI i të martës/ Surpriza dhe të papritura, ja çfarë parashikojnë...

0
Horoskopi për ditën e martë, 12 maj 2020 Dashi Është koha për të bërë disa rregullime financiare. Ju nuk duhet domosdoshmërisht të ulni shpenzimet, por duhet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS