32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paprecedentë

Etiketim: paprecedentë

“Akt i paprecedentë, s’do njihet nga Presidenti”/ Meta: Ndryshimet kushtetuese, në...

0
Në komunikimin javor me mediat, presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi se ndryshimet kushtetuese të propozuara nga deputetet e pakicës dhe të aprovuara nga...

“E paprecedentë”/ Shembja e ndërtimeve pa leje në Velipojë, PD: Në...

0
Teksa vijon aksioni nga Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit dhe Policia e Shtetit për shembjen e ndërtimeve pa leje në Velipojë, ka reaguar...

“E paprecedentë”/ Shembja e ndërtimeve pa leje në Velipojë, PD: Në...

0
Teksa vijon aksioni nga Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit dhe Policia e Shtetit për shembjen e ndërtimeve pa leje në Velipojë, ka reaguar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS