29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Papjekur

Etiketim: papjekur

Kështu duhet t’u përgjigjet një femër thirrjeve të një njeriu të...

0
Një ditë një “njeri” më është drejtuar me këto fjalë: “Femrave në jetë nuk u duhet asgjë tjetër pos parasë dhe seksit të mirë!” Kur...

Sa gjatë mund të qëndrojë një pulë e papjekur në frigorifer

0
Ne gjithmonë duam të sigurohemi që po shërbejmë ushqim të freskët dhe të shëndetshëm për familjet tona, por është edhe më e rëndësishme tani...

Sa gjatë mund të qëndrojë një pulë e papjekur në frigorifer

0
Ne gjithmonë duam të sigurohemi që po shërbejmë ushqim të freskët dhe të shëndetshëm për familjet tona, por është edhe më e rëndësishme tani...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS