21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Papërmbajtshëm

Etiketim: papërmbajtshëm

Interi i papërmbajtshëm

0
Pas dështimit në Kupën e Italisë dhe daljes nga gara për titullin kampion, drejtuesit e Interit janë hedhur në merkato për të përforcuar skuadrën për sezonin e ardhshëm...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS