37.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Papel

Etiketim: Papel

Protagoniste e klipit të ri të Dua Lipës me J Balvin,...

0
Pas mesnate është publikuar videoklipi më i ri i J Balvin që erdhi në bashkëpunim me Dua Lipën, Bad Bunny dhe Tainy. Një projekt që...

Nuk e ndalon koronavirusi! Rikthehet me sezon të ri “La Casa...

0
“La Casa de Papel” është një nga seralet më të famshme spanjoll që ka patur një sukses ndërkombëtar, që transmetohet në Netflix. Pas përfundmit të...

“Tokyo” drejt martesës? Flet aktorja e njohur e “La Casa de...

0
Që nga viti 2016, Ursula Corberó, Tokyo e La Casa de Papel, ka pasur dashuri të përsosur me aktorin Chino Darín. Në një lidhje me...

Këta dy aktorë të “La Casa De Papel” ndodhen në një...

0
Aktori i seriali të famshëm spanjoll “La Casa De Papel” i quajtur “Denver” është në një lidhje dashurie me një nga pengjet që morën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS