24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paparashikueshme

Etiketim: paparashikueshme

Sermaxhaj: Drita-Gjilani, ndeshje e vështirë dhe e paparashikueshme

0
Drita - Gjilani, kryendeshja e kampionatit, që do të zhvillohet nesër në orën 17.00 në stadiumin e Qytetit në Gjilan, pa praninë e shikuesve.  Është...

Stoltenberg: NATO përgatitet t’u përgjigjet sfidave të reja e të paparashikueshme

0
Shtëpia e Bardhë njoftoi se Presidenti Donald Trump do të marrë pjesë në takimin e ardhshëm të udhëheqësve të NATO-s që zhvillohet në Londër...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS