28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paparashikueshëm

Etiketim: paparashikueshëm

John Bolton bën deklaratën e fortë: Presidenti Trump ‘i paparashikueshëm dhe...

0
Ish Këshilltari i Sigurisë Kombëtare të Shtëpisë së Bardhë John Bolton mbrojti kritikat e tij të ashpra ndaj Presidentit Donald Trump si një udhëheqës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS