28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paparacit

Etiketim: paparacit

Paparacit ‘kapin’ Jennifer Lopezin me të fejuarin në Malibu!

0
Janë publikuar disa imazhe ku shihet se si paparacit e kishin kapur Jennifer Lopezin dhe të fejuarin e saj Alex Rodriguez, ku shiheshin së...

Kylie Jenner kapet nga paparacit me këngëtarin Harry Hudson

0
Personazhi i njohur televiziv dhe një nga femrat më të ndjekura në botë nëpër rrjetet sociale, Kylie Jenner, është gjithnjë në fokus të mediave...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS