23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paparacët

Etiketim: Paparacët

Paparacët fotografojnë Duan dhe Anwar teksa dalin jashtë shtëpisë

0
Ajo ka qenë duke e shijuar një kohë të gjatë qëndrimi me të dashurin e saj amerikan, Anwar Hadid në Mbretërinë e Bashkuar, derisa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS