32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pap

Etiketim: pap

Vota e diasporës, Celibashi: Modeli i Kosovës i papërshtatshëm për Shqipërinë

0
1,4 milionë shqiptarë me të drejtë vote mendohet se jetojnë jashtë, ndërsa prej pesë vitesh nuk ka konsensus për regjistrimin e emigrantëve në një...

Shumica e shqiptarëve e papërfaqësuar në parlament

0
Pjesa më e madhe e shqiptarëve (58 për qind) nuk e kanë dëgjuar deputetin e zonës së tyre të flasë në parlament. Ndërkohë që...

Modelja sllovake e papërmbajtshme në Instagram

0
Modelja sllovake e papërmbajtshme në Instagram!Luçia Javorçekova disa vite më parë pushtoi kronikat rozë si një prej muzave më seksi gjatë Kampionatit Botëror "Rusi...

Sezoni turistik, Këlliçi sulmon qeverinë: Shqipëria e papërgatitur, pluhur betonieresh dhe...

0
Shumë pak kohë e ndan vendin tonë ngahyrja zyrtarisht në stinën e verës dhe rrjedhimitsht, në sezonin turistik të vitit 2022. Në lidhje me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS