24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paolo

Etiketim: Paolo

Horoskopi deri në datën 26 korrik, ja cila shenjë mban vendin...

0
Dashi: Këtë herë shenjës së Dashit i takon vendi i dytë. Situata do të vijë duke u përmirësuar aty nga mesi i javës. Gjërat duket...

Java e parë e korrikut qenka një “bombë”, ja ç’parashikon Paolo...

0
Dashi: Duke filluar që nga dita e hënë, Marsi do të hyjë në shenjën tuaj dhe do të qëndrojë atje përgjatë gjithë vitit 2020. Prania...

Javë e re, ngjarje të reja / Horoskopi sipas Paolo Fox...

0
Dashi Po kaloni një periudhë të vështirë. Nuk ndiheni mirë as fizikisht, as shpirtërisht. Edhe me partnerin nuk i keni punët fort mirë dhe me...

Përmbysje planesh dhe… Ja ç’ka parashikuar Paolo Fox për javën e...

0
Dashi: Kjo do të jetë një javë me fat, gjatë së cilës do të merrni kënaqësi të mëdha. Mërkuri në shenjë do t’ju favorizojë shumë...

Horoskopi javor nga Paolo Fox, këtyre shenjave do t’u shkojnë punët...

0
Dashi: Gjatë kësaj jave, kalimi i Mërkurit në shenjën e Binjakëve do të ndikojë për mirë edhe për ju. Ky planet do t’ju favorizojë në...

Horoskopi javor nga Paolo Fox, ç’kanë parashikuar yjet deri në 17...

0
Dashi: Yjet parashikojnë që gjatë këtyre ditëve do të përjetoni lodhje dhe stres. Për fat, do të keni Venusin në shenjë, i cili do t’ju...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS