28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Panxhar

Etiketim: panxhar

Panxhar me hudhër dhe vaj ulliri për tensionin dhe aneminë

0
Panxhari është një nga perimet më të shëndetshme të nëntokës. Ngjyra e kuqe e tij pasuron gatimet e kuzhinës shqiptare ndërkohë që vlerat shëndetësore...

“Lëngu i jetës”: Mollë, karotë dhe panxhar, pse quhet “pija e...

0
Mollë, karotë dhe lëng panxhari: Të shtrydhura në sasi të barabartë, quhet ndryshe edhe “lëngu u jetës”. Këta janë përbërësit e pijes së mrekullive, e...

Hani panxhar çdo ditë dhe zbuloni çfarë mund të ndodhë me...

0
Panxhari është ushqyes dhe aromatizues, mjaft i gjithanshëm për t’u ngrënë më vete ose si një shtesë e shijshme e sallatave ose lëngjeve. Ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS