28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pantallonat

Etiketim: pantallonat

Rita Ora bie në sy me puloverin dhe pantallonat e saj gjatë një daljeje në New York

Rita Ora bie në sy me puloverin dhe pantallonat e saj...

0
Rita Ora shfaqi trupin e saj të tonifikuar me veshje të zeza stërvitore ndërsa po shkonte në një palestër në New York të enjten.Këngëtarja...

Momenti epik kur majmuni i hip mbi prehër dhe përpiqet t’i...

0
Një turiste 38-vjeçare ka vizituar një park natyror në Bali të Indonezisë dhe ka mbetur pa fjalë nga veprimi i një majmuni. Jill Porter ishte...

Sekreti qëndron te pantallonat

0
Trend sërish në skenat botërore të modës janë bërë pantallonat me pjesë të zgjatur të këmbëve, të quajtura pantallonat “palazzo” Edhe pse këto pantallona më...

Si ti qepni pantallonat tuaja në shtëpi nëse janë shumë të...

0
Mund të keni një palë xhinse që përshtaten pothuajse me çdo veshje, por mund të mos përshtaten me gjatësinë e këmbëve tuaja. Nëse jeni person...

Rina ul pantallonat, provokon duke treguar të brendshmet

0
Rina Balaj ndau me ndjekësit një imazh tërheqës. Rina Balaj iu rikthye pozave atraktive në rrjete sociale, duke u shfaqur joshëse në bikini. Në fotografinë e...

Pantallonat më të mira të shkurtra për stërvitje

0
Të pasurit veshjet e shkëlqyera për stërvitje është një nga motivuesit më të mëdhenj për të ushtruar, dhe gjatë këtyre muajve të nxehtë të...

Kejvina zbërthen pantallonat për të treguar të brendshmet

0
Kejvina provokoi sërish ndjekësit. Kejvina Kthella po vazhdon të ndajë me ndjekësit imazhe të reja në rrjete sociale, me të cilat merr vëmendjen e ndjekësve. Modelja,...

Ngrit këmbën dhe i grisen pantallonat, momenti i sikletshëm i Lei...

0
Lei Kraja u përball me diçka të pakëndshme. Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Why Not” në...

U dhunua nga policia, Alfred Lela tregon pse i hoqi pantallonat...

0
Gazetari dhe analisti, Alfred Lela ishte një nga të dhunuarit e policisë në 17 maj, kur u shemb Teatri Kombëtar. Një ditë më parë, përballë...

Alfred Lela ul pantallonat para Ramës, kryeministri: S’je grushtuar e as...

0
Gazetari Alfred Lela uli pantallonat në studio dhe tregoi pasojat e shoqërimit të tij nga policia më 17 maj, Lela tha se u dhunua dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS