21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Pantallona

Etiketim: pantallona

Kanabis në pantallona për ta futur në qeli, pranga policit të...

0
Një punonjës i policisë së burgjeve në burgun e sigurisë së lartë në Peqin ka rënë në pranga. Burimet bëjnë me dije se bëhet fjalë...

Ornella Muti, 65 vjeç habit me pantallona të shkurtra!!!

0
Yjet mbi 50 vjeç, në Hollivud e jo vetëm, pritën me padurim të vinte vera që të tregonin formën e mirë fizike me bikini...

Shtatzëna Arbanë tregon këmbët seksi në pantallona të shkurtër

0
Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani ka pak ditë që e ka konfirmuar shtatzëninë. Ajo po pret fëmijën e dytë, kurse të parin me partnerin...

Nëna e katër fëmijëve habit të gjithë, del pa pantallona në...

0
Kim Kardashian nuk e ka aspak problem që të tregojë edhe anën e saj të egër, gjatë kësa periudhe të izolimit si pasojë e...

​Nëna e katër fëmijëve del pa pantallona në rrugë

0
Kim Kardashian nuk e ka aspak problem të tregojë anën e saj të egër gjatë periudhës me pandemi. 39-vjeçarja ka ndarë në Instagram disa fotografi...

Shqiptari që vrau studenten greke përdhunohet në burg, portalet në Greqi:...

0
Mediat greke vazhdojnë të shkruajnë për rastin e rëndë të përdhunimit dhe më pas të vrasjes të studentes nga Greqia, Eleni Topaloudi. “Loutraki”, një portal...

Nora Istrefi me pantallona mbi 1 mijë euro në ditëlindjen e...

0
Nora Istrefi njihet si një nga artistet më me stil në estradë, ndërsa veshjet e saj kushtojnë shumë. Gjatë ditës së djeshme, këngëtajra ka ndarë...

Rita Ora edhe e sëmurë provokon në reçipeta e me pantallona...

0
Rita Ora ka publikuar fotografi tërheqëse nga prapaskenat e xhirimeve. Rita Ora kohën e fundit është shumë e angazhuar si aktore në filmin “Twist”. Këngëtarja, me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS