27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pankartat

Etiketim: pankartat

“Dilni këndoni me Malumën”/ Shkodra proteston, mesazhet ironike në pankartat e...

0
Disa të rinj shkodranë kanë dalë të protestojnë për të gjashtën ditë radhazi kundër rritjes së çmimeve."Lufta nuk menaxhohet përmes propagandës. Kam një kërkesë...

Alizoti akuzon Bashën: Bën si Ramiz Alia më ’91 me pankartat...

0
Deputeti i PD Tomor Alizoti deklaroi se kjo forcë është në krizë totale dhe zgjedhjet e 6 marsit e faktuan.Ai bëri përgjegjës kryetarin Lulzim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS