28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Panjohura

Etiketim: panjohura

Horrori në Kombinat/ Gazetarja Lala: dyshohet se ndiqnin sekt me rite...

0
Ngjarja e kombinatit, ku Anisa dhe Zhaneta Josifi u gjetën pajetë, mbetet ende me detaje të pazbardhura. Po kështu dyshime janë ngritur edhe mbi sektin...

Shëndetësia shqiptare në “alarm”, rriten rastet e vdekjeve nga simptoma të...

0
Shqipëria po bën hapa prapa në indeksin e zhvillimit njerëzor për shkak se vdekshmëria foshnjore po rritet vit pas viti dhe nga ana tjetër...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS