27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Panegociueshëm

Etiketim: panegociueshëm

Biberaj: Riformatimi i KQZ-së është kusht i panegociueshëm i opozitës së...

0
Përmes një postimi në Facebook, anëtari i kryesisë së PD-së dhe diplomati Aleksandër Biberaj thotë se nuk ka reformë zgjedhore pa bërë më parë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS