32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pandryshueshme

Etiketim: pandryshueshme

Trump: Marrëveshja Uashington-Ankara mbi Sirinë, e pandryshueshme

0
Presidenti Donald Trump njoftoi të mërkurën një armëpushim të përhershëm të ndërmjetësuar nga Shtetet e Bashkuara në Siri dhe hoqi sanksionet që vendosi ndaj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS