27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pandashëm

Etiketim: pandashëm

Hoti i reagon deputetes së LVV-së: Territori i Kosovës është i...

0
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka thënë se territori i Kosovës është i pandashëm dhe i panegociushëm. Hoti deklaroi se janë të përkushtuar që të...

Besi i pandashëm nga muzika, së shpejti vjen me këngë të...

0
Bes Kallaku paralajmëron projektin e ri muzikor. Bes Kallaku ani pse e ka profesion të parë aktrimin, ai nuk i ndahet as muzikës. Kallaku njihet për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS