21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Pandalshme

Etiketim: pandalshme

Samsung Electronics lajmëron përvojën virtuale “Jetë e Pandalshme”

0
Samsung do të zbulojë risitë e produktit të fundit në një hapësirë virtuale në 2 Shtator 2020. Samsung Electronics njoftoi sot se kompania do të...

Noka: Dhe përgjigja do të jetë popullore edhe e pandalshme!

0
Flamur Noka, ish-deputeti i PD, ka shprehur zemërimin e tij për shembjen e godinës së Teatrit Kombëtar nga bashkia e Tiranës. Në mesazhin e tij...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS