23.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Panda

Etiketim: panda

FOTO/ Ndodh në Kinë! Lyen qenin si ari panda dhe del...

0
Fotot e një gruaje që shëtiste me një ari panda në duar bëri xhiron e rrjetit disa ditë më parë. Mirëpo së fundmi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS