29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Panairi i Turizmit

Etiketim: Panairi i Turizmit

Saranda çel sezonin, promovohet edhe turizmi malor

0
Me paradën e makinave retro dhe një koncert festiv, bashkia e Sarandës ka çelur zyrtarisht sezonin veror 2022. Ne fakt turistët dhe vizitorët e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS