fbpx
30 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pajisjet

Etiketim: pajisjet

Çfarë janë pajisjet të cilat Singapori po përdor, për gjetjen e...

0
Pajisja “Trace Together Token” në Singapor, është mënyra më e re e “gjurmimit” të coronavirusit përmes teknologjisë, mirëpo kjo pajisje ka ngritur shqetësimin tek...

Pajisjet qe shpenzojne me shume energji – Lajmi i Fundit

0
Nga gjashtë pajisje ju vjen fatura më e lartë e energjisë.   Të gjithë kemi pasur frikë, të paktën...

Zbulohet data, ja kur do të prezantohen pajisjet e reja të...

0
Kompania më e njohur e paisjeve teknologjike “Apple” tashmë vetëm sa ka filluar të dërgoj ftesa për ngjarjen e saj vjetore...

Byzylyku që komandon pajisjet elektronike me fuqinë e trurit – Lajmi...

0
Kompania amerikane CTRL-Labs ka prezantuar idenë e një byzylyku që mund të deshifrojë sinjalet e trurit të njeriut dhe ti kthejë...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS