fbpx
16 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Osmanit

Etiketim: Osmanit

Bashkëshortja e ‘Osmanit’ thyen heshtjen, flet për zënkën e përfolur me...

0
Prej disa ditësh në mediat turke ka qarkulluar lajmi se aktorja Fahriye Evcen nuk flet me kunatën. Thashethemet nisën kur Fahriye e hoqi nga...

Ndjekësit i ‘ankohen’ Remzie Osmanit, ja pse

0
Remzie Osmani ashtu si shumë artistë të tjerë, nuk i ka rezistuar përdorimit të Instagramit. Por, për dallim prej të tjerëve, ajo nuk është shumë...

“Nusja jonë”, projekti i ri i Remzie Osmanit dedikuar resë së...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare. Ajo me këngët e saj ka arritur të...

Nuk ndiheni mirë shpirtërisht dhe emocionalisht? Fjalët e Albana Osmanit do...

0
Nëse jeni të mërzitur dhe nuk keni dëshirë për asgjë, mos u shqetësoni, pasi nuk jeni vetëm. Prej një jave koha duket se nuk...

Menduam se do ishte fotoja me djalin, zbulohet kopertina e librit...

0
Libri i recertave i prezantueses Arbana Osmani pritet të dalë në treg më 13 nëntor. Vetë Arbana ka ndarë mëngjesin e së enjtes disa momente...