21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ngriheni

Etiketim: ngriheni

Ja pse foshnjat qajnë kur uleni por ndalojnë kur ngriheni

0
Cila është gjëja e parë që bëni kur foshnja juaj fillon të qajë në mënyrë të pakontrolueshme? Ju e kapni dhe ngriheni. Ky reagim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS