25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ngricat

Etiketim: ngricat

Nga dielli te ngricat, çfarë pritet të sjellë fundjava dhe si...

0
Vendi në fundjavë edhe gjatë ditës së hënë do të jetë në ndikim të vlerave të larta të presionit atmosferik e për pasojë edhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS