21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Netët

Etiketim: Netët

Gabimi më i madh që bëni para gjumit në netët e...

0
Nëse jashtë është shumë nxehtë dhe në shtëpi ke hapur kondicionerin, gjumi mund të jetë i vështirë. Por po ashtu, mund të bëhet edhe...

Partneri i Katy Perry-t mezi i pret netët pa gjumë pas...

0
Aktori, Orlando Bloom është tejet i emocionuar që do të bëhet përsëri baba. Ylli i Hollivudit, 43 vjeç, po pret fëmijën e tij të dytë...

Aurela Gaçe fiton ‘Netët e Klipit Shqiptar’

0
Aurela i jep meritat ekipit punues. Artistja e njohur e publikut shqiptar, Aurela Gaçe ka fituar edicionin e 17-të festivalit ‘Netët e Klipit Shqiptar’, i...

Aurela Gaçe fiton “Netët e Klipit Shqiptar”

0
Më datën 20 qershor u mbajt finalja e festivalit “Netët e Klipit Shqiptar” në në Ulqin. Fituesja e këtij festivali, ka qenë këngëtarja e njohur...

Publikohet lista e të gjithë fituesve në “Netët e klipit shqiptar”...

0
Festivali i njohur “Netet e Klipit Shqiptar” është mbajtur gjatë ditës së sotme (e shtunë), për të 17-tën herë me radhë në Ulqin. Një manifestim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS