fbpx
13 C
Tirana
Thursday, June 4, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Negociatave

Etiketim: negociatave

​Cakaj: S’ka datë për çeljen e negociatave me BE-në, duhet të...

0
Nuk ka ende një datë të saktë për hapjen e negociatave të BE-së me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Për këtë shteti shqiptar duhet...

Meta: Shembja e Teatrit do pengojë seriozisht nisjen e negociatave

0
Kreu i Shtetit, Ilir Meta, reagoi sërish në lidhje me çështjen e Teatrit Kombëtar. Sipas tij, shembja e TK do rrezikojë nisjen e negociatave. "Faktet...

Barcelona befason Inter-in gjatë negociatave për Lautaro-n

0
Barcelona ka pyetur Inter-in për një lojtar tjetër gjatë negociatave për Lautaro Martinez. Teksa dy klubet po punojnë për  të gjetur një marrëveshje në lidhje...

Fury rishikon mundësinë për pensionim, në mes të negociatave për mega-duelin...

0
Tyson Fury ka filluar ta rimendojë punën e pensionimit, pikërisht në kohën kur po flitet për një mega-duel të mundshëm mes tij dhe Anthony...

Meta: Marrja e Presidences sev BE nga Kroacia, mundesi e shtuar...

0
Presidenti Ilir Meta e ka parë me shumë optimizëm për çeljen e negociatave të vendit, marrjen e Presidencës së BE nga...

Nga çeshtja e ‘Detit’ tek qendrimi per çeljen e negociatave, Rama...

0
Kryeministri Edi Rama është sot i pranishëm në samitin mes BE-së dhe vendeve arabe që po mbahet në Athinë. Mësohet se...

Paloka zbulon arsyen e mos hapjes se negociatave, me nje meme...

0
Nënkryetari demokrat Edi Paloka ka ndarë në faqen e tij në facebook një meme shoqëruar me një shenim të tij ku...

Franca bllokoi hapjen e negociatave, eksperti: Cfare duhet te bejne Shqiperia...

0
Një komportim inteligjent, këtë i këshillon Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut eksperti rumun Radu Magdin pas shtyrjes së vendimit për hapjen e negociatave...

Cakaj: Hapja e negociatave nuk eshte e sigurte as ne maj...

0
Ministri i Jashtem në detyrë Gent Cakaj teksa doli në konference për shtyp pas përfundimit të konferencës mesdhetare në Tiranë bashkë...

Cakaj: Hapja e negociatave nuk eshte e sigurte as ne maj...

0
Ministri i Jashtem në detyrë Gent Cakaj teksa doli në konference për shtyp pas përfundimit të konferencës mesdhetare në Tiranë bashkë...