fbpx
21 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ne kemi zgjedhur NATO-n dhe BE-në

Etiketim: Ne kemi zgjedhur NATO-n dhe BE-në

Deklaratat e Lavrov, ambasadorja e SHBA publikon korrigjimin e Ramës: “Ne...

0
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë Yuri Kim ka publikuar në “Twitter” qëndrimin e kryeministrit Edi Rama gjatë takimit dhe konferencës...