24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ndiejë

Etiketim: ndiejë

Ai që sot nuk ju vlerëson, nesër do të ndiejë mungesën...

0
Ndonjëherë njerëzit largohen nga ne pa na dhënë shpjegime, duke na lënë të merremi me një mungesë të dhimbshme dhe të papritur që na...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS