23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ndërprenë

Etiketim: ndërprenë

Rifillimi i vaksinave/ U ndërprenë për fëmijët gjatë izolimit, ka prindër...

0
A ndikoi pandemia në vaksinimin e fëmijëve tanë? Kësaj pyetje do t’i japim përgjigje në Konsultorin e Fëmijës, numër 8, në Tiranë. “E kam shtyrë...

Shkëndija ndërprenë bashkëpunimin me Micin dhe Neton

0
Skuadra e futbollit Shkëndija nga Tetova, ndërprenë bashkëpunimin me dy futbollistë. "Gledi Mici dhe Aldair Neto nuk janë më pjesë e Shkëndijës, pasi është vendosur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS