fbpx
15 C
Tirana
E martë, 14 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Muskujt

Etiketim: muskujt

Bashkëshortja e mbrojtësit të Juventusit tregon muskujt

0
Michela Perisco bën shaka në Instagram duke treguar me nostalgji format trupore që kishte përpara disa muajsh. “Duke iu rikthyer kujtimeve, vetëm 5 muaj më...

Mëngjes i shëndetshëm dhe i shijshëm për shëndetin dhe muskujt tuaj

0
Gatuani kafjallin i cili është më i shijshëm se të gjithë të tjerët që i keni provuar deri tani Përbërësit: ▪ 3 filxhanë drithëra tërshëre, ▪ ½...

Geta ekspozon muskujt, pozon pranë detit në Shqipëri

0
Geta Beqa është njëra nga modelet më të njohura të fitnesit në Kosovë. Modelja vazhdimisht publikon imazhe nëpër rrjetet sociale, ku ekspozon linjat e saj...

Capital T e shndërron vetën në gladiator, tregon muskujt

0
Reperi Capital T ka paralajmëruar këto ditë se do të vijë me projekte të reja muzikore Ditët e pandemisë duket se kanë ndikuar mirë për...

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar...

0
Capital T është aktiv në rrjete sociale, sidomos në Instagram. Ai ndan imazhe të ndryshme, përfshirë edhe ato nga përditshmëria e vendet ku shkon për...

Modelja bind 23-vjeçarin të shfryjë “muskujt” e të shpëtojë jetën

0
23-vjeçari nga Rusia, Kiril Tereshin, rrezikonte të vdiste po të mos hiqte muskujt e rremë që kishte vënë në trup. Kirurgët thanë se Kirili kishte...

Edhe pse 53 vjeçare, Halle Berry mund të krenohet me muskujt...

0
Halle Berry është e njohur për angazhimet e vazhdueshme në palestër, ndërsa në rast të nevojave për realizimin e roleve filmike, ajo i intensifikon...

Kombinime të ndryshme të ushtrimeve për muskujt e barkut

0
Studioni ushtrimet shumë të mira për muskuj të barkut Kombinimi i pozave nga joga, pilatesi dhe baleti do ta bëjnë stërvitjen tuaj interesante dhe të...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS