3 C
Tirana
Monday, December 2, 2019
Ballina Etiketimet Muskujt

Etiketim: muskujt

Modelja bind 23-vjeçarin të shfryjë “muskujt” e të shpëtojë jetën

0
23-vjeçari nga Rusia, Kiril Tereshin, rrezikonte të vdiste po të mos hiqte muskujt e rremë që kishte vënë në trup. Kirurgët thanë se Kirili kishte...

Edhe pse 53 vjeçare, Halle Berry mund të krenohet me muskujt...

0
Halle Berry është e njohur për angazhimet e vazhdueshme në palestër, ndërsa në rast të nevojave për realizimin e roleve filmike, ajo i intensifikon...

Kombinime të ndryshme të ushtrimeve për muskujt e barkut

0
Studioni ushtrimet shumë të mira për muskuj të barkut Kombinimi i pozave nga joga, pilatesi dhe baleti do ta bëjnë stërvitjen tuaj interesante dhe të...

MOST POPULAR

HOT NEWS