fbpx
13 C
Tirana
Friday, April 3, 2020
Ballina Etiketimet Mundi

Etiketim: mundi

Letra që adoleshenti juaj nuk mundi t’ua shkruaj

0
“Unë kam nevojë të luftojë me ju dhe që ju të bëni të njëjtën gjë me mua. Por unë gjithashtu kam dëshirë të madhe...

Lajmëroi Policinë një javë para se të vritej , policia nuk...

0
A mund të ishte parandaluar vrasja e biznesmenit Besnik Hida në Lushnje? Ekzekutimi i tij dyshohet të jetë bërë nga të njëjtët atentatorë të...