fbpx
24 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Mjekut

Etiketim: mjekut

Ironia e mjekut të njohur: Duket se qeveria ka të dhëna...

0
Mjeku i njohur Sotiraq Lako ka ironizua disa prej vendimeve të institucioneve lidhur me izolimin e qytetarëve. Në një status në Facebook, Lako thotë se...

Apeli i fortë i mjekut shqiptar: Hiqini dorezat, ja çfarë deklaron...

0
Mjeku i njohur Ilir Alimehmeti ka publikuar në rrjetet sociale informacionin më të fundit nga CDC, sipas të cilit Covid-19 nuk mund të transmetohet...

Vendosi t’i jape fund jetes pas pacientes se mitur, ja gjendja...

0
Një operacion që duhet të ishte një rutinë për stafin mjekësor, përfundoi tragjikisht 2 vjet më parë në një spital privat në Tiranë....

Keni dhimbje gjiri? Ja kur duhet të shqetësoheni dhe t’i drejtoheni...

0
Ekzistojnë lloje të ndryshme të dhimbjes në gji, por le të shohim se kur duhet të shqetësoheni dhe të kontaktoni mjekun tuaj për të...