18.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mjeku

Etiketim: mjeku

Pamje të rënda!/ U plagos nga bashkëmoshatari i tij, flet mjeku...

0
Një ngjarje e rëndë u shënua mbrëmjen e djeshme në Cërrik, ku një 15-vjeçar goditi me thikë bashkëmoshatarin e tij. Mësohet se i plagosur ka...

Mjeku Prifti, Gjykatës së Apelit: Nuk prish provat duke operuar qytetarët...

0
Vendi aktualisht vuan mungesën e mjekëve dhe për më tepër të specializuar. Sakaq disa akuza ndaj mjekut Edvin Prifti po e pengojnë të vijoj punën...

Akuzohet nga prokuroria italiane se ka firmosur dokumente false, mjeku pediatër:...

0
  Mjeku Pediatër Rheumatolog në QSUT, Aurel Vula ka reaguar pas akuzave se nga prokuria Italiane se ka ndihmuar pacientë shqiptarë  që të përfitojnë dokumente...

Akuzohet nga prokuroria italiane se ka firmosur dokumente false, mjeku pediatër:...

0
Mjeku Pediatër Rheumatolog në QSUT, Aurel Vula ka reaguar pas akuzave se nga prokuria Italiane se ka ndihmuar pacientë shqiptarë  që të përfitojnë dokumente...

Reklamat e fshehura në TV, AMA: Mjeku është i ndaluar të...

0
AMA i ka tërhequr vëmendjen për reklamat e fshehura që shfaqen nëpërmjet figurave, mallrave, shërbimeve dhe markave të ndryshme. Reklamat për shërbimet spitalore dhe medikamente që...
Kourtney Kardashian: Mjeku më tha të pi spermën e Travis Barker katër herë në javë

Kourtney Kardashian: Mjeku më tha të pi spermën e Travis Barker...

0
Kourtney Kardashian është e gatshme të provojë gjithçka për të mbetur shtatzënë me Travis Barker.Gjatë episodit të së enjtes të "The Kardashians" të Hulu,...

Lajmi i vdekjes së tij mori dhenë, frenon mjeku që po...

0
Mino Raiola ndodhet në spital në gjendje shumë të rëndë dhe po lufton për jetën. Pasi lajmit të ndarjes nga jeta të tij, që...

Simptomat e hepatitit/ Mjeku Harxhi shpjegon simptomat ende mister, nga se...

0
Hepatiti misterioz që shfaqet tek fëmijët 1 deri ne 16 vjeç ka alarmuar mjekët infeksionist dhe ata pediatër në të gjithë botën.Ne Kongresin Europian...

Mjeku apelon për ndihmë: Shqiptarët në Ukrainë rrezikojnë të vdesin urie

0
Mjeku shqiptar Gazi Zeka bëri apel për të ndihmuar komunitetin shqiptar që jeton në Ukrainë, të cilët siç tha rrezikojnë edhe të vdesin urie.Mjeku...

Mjeku Ulqinaku: Çdo ditë kemi pacientë që duan të vetëvriten, aplikohet...

0
Mjeku Dritan Ulqinaku ishte i ftuar në "Wake Up" ku foli për pacientët që duan t'i japin fund jetës apo familjarët që kërkojnë mosndërhyrje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS