14 C
Tirana
E martë, 1 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ministria e arsimit 2020

Etiketim: ministria e arsimit 2020

Erdhën për plazh në Shqipëri, bllokohen në Morinë

0
Policia kufitare ka punuar me procedura të përshpejtuara, por fluksi i mjeteve që kthehen drejt Kosovës pas fundjavës në plazhet shqiptare, ka bërë që...

Plagosi gruan pas sherrit në banesë, pranga burrit në Tiranë

0
Nje person ka goditur me sende te forta gruan e tij ne Tirane nderkohe qe eshte vene ne pranga nga policia. Tiranë/Informacion paraprak Më...

Dua që të më varrosni në …./ Ja amaneti që la...

0
Një shtetas italian, i cili ishte martuar prej 20 vitesh me një shqiptare është gjetur i pajetë në banesën e tij, në katin e...

‘Po ju drejtohem si mjek, si vëlla, si shqiptar…’, mjeku Tritan...

0
Mjeku i njohur infeksionist Tritan Kalo vijon që të jetë mjaft aktiv në rrjetet e tij sociale, ku iu kërkon qytetarëve që të jenë...

Kapen me kanabis, arrestohen tre persona në Fier

0
Fier- Tre persona janë vënë në prangat e policisë për shkak se janë kapur me një sasi të konsiderueshme kanabisi. Si rezultat, specialistët për...

Ndërron jetë shqiptarja në Greqi, vuloset arkivoli

0
Ka shkuar në 199 numri i viktimave nga Covid-19 në Greqi. Mësohet se viktima e fundit është një grua 88-vjeçare me shtetësi shqiptare. Autoritet...

Pozitiv bashkëshorti i një prej punonjësve, mbyllet shërbimi Adisa në Fier

0
Është mbyllur prej mesditës së djeshme shërbimi i ADISA-s në Fier. Shkak për mbylljen është bërë konfirmimi i një rasti me Covid-19 të një...

COVID-19 i merr jetën shqiptarit në spitalin grek

0
Një shqiptar ka ndërruar jetë në spitalin grek pasi është infektuar me COVID-19. Burri shqiptar, 68 vjeç, ishte shtruar në spitalin universitar në Patra,...

Studimi i Akademisë së Shkencave: Koronavirusi vijon të jetë ende agresiv

0
Akademia e Shkencave ka publikuar një studim të specialistit akademik Genc Sulçebe dhe Prof. Dr. Alban Yllit në lidhje me imunitetin e popullatës 5...

Lozhan/ U arratis sapo pa policinë, gjenden 8 kg drogë dhe...

0
Sekuestrohen 8 kg kanabis dhe një armë zjarri pistoletë në një banesë të braktisur në afërsi të fshatit Lozhan të Maliqit. Në këtë banesë...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS