fbpx
18 C
Tirana
Tuesday, April 7, 2020
Ballina Etiketimet Merrni

Etiketim: Merrni

Merrni vitamina B12 për të forcuar trurin dhe kujtesën, ja ushqimet...

0
Përveç rolit të saj për energjinë, kjo vitaminë është e dobishme për shumë prej funksioneve nervore. Në këtë artikull do të mësoni më shumë...

Merrni Vitamina B12 për të forcuar trurin dhe kujtesën, gjendet në...

0
Vitamina B12 luan një rol shumë kompleks në organizëm. Përveç rolit të saj për energjinë, kjo vitaminë është e dobishme për shumë prej funksioneve nervore....

Këtë vitaminë duhet ta merrni çdo mbrëmje nëse dëshironi të humbni...

0
Vitaminat kanë vlera të larta shëndetësore. Nëse dëshironi të mbani një lëkurë të pastër, të keni një funksion të mirë të metabolizmit si dhe...

Sugjerimet më të mira për festën e ‘Halloween’ mund t’i merrni...

0
Festa e ‘Halloween’ është shumë pranë dhe duket se të gjithë kanë nisur të mendojnë se si do të maskohen kësaj here. Ndër vite personazhet...

Rudina Hajdari: Jam kercenuar ne zyre ne Kuvend, merrni masat para...

0
Kryetarja e grupit demokrat në Kuvendin e Shqipërisë Rudina Hajdari denoncoi sot në foltoren e Kuvendit në nisje të seancës plenare...

Jeni helmuar nga ushqimi? Mësoni si ta merrni veten në kushtet...

0
Efektet e helmimit ushqimor janë të ndryshme për çdo njeri. Disa përjetojnë ngërçe në stomak, kurse të tjerë diarre dhe të vjella. Gjithashtu mund të përjetohet edhe marrje...

Rama thirrje pensionisteve: “Do te merrni menjehere leket e mohuara” –...

0
Kryeministri Edi Rama iu ka bërë thirrje të gjithë pensionistëve, të cilëve iu është përllogaritur gabim pensioni, që t’i drejtohen...

“Merrni në dorë fatet tuaja”, Vasili: Edi Rama ja mbathi në...

0
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka hedhur kritika të forta në adresë të kryeministrit të vendit, Edi Rama. Përmes një shkrimi në...