fbpx
12 C
Tirana
Tuesday, May 26, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Merkelit

Etiketim: Merkelit

‘Nuk e meritojmë izolimin’, shqiptari nga Kosova i shkruan Merkelit dhe...

0
Një qytetar i Republikës së Kosovës i është drejtuar me një letër publike dy liderëve kryesorë të Evropës, Kancelarës së Gjermanisë Angela Merkel si...

Kushtet e Merkelit dhe ato të Tahirit për Ramën

0
Një ditë pas vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda për ish ministrin e brendshëm Saimir Tahiri, analisti dhe pedagogu Agron Gjekmarkaj, në një...