fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Meritojnë

Etiketim: meritojnë

Teatri, reagon aktori i njohur Viktor Zhusti: Të tërhiqen palët politike,...

0
Në një kohë që në çështjen e teatrit është përfshirë edhe Presidenti, edhe drejtuesit e PD dhe LSI, aktori i njohur Viktor Zhusti u...

Meshkujt e lindur në këto 3 shenja të Horoskopit nuk e...

0
‘’Të tjerë duam, të tjerë na duan dhe me të tjerë përfundojmë”, sido që të shkojnë gjërat, e rëndësishme është që të shmangni meshkujt...

Bashkia e Durresit, Sako: Qytetaret meritojne te levizin me dinjitet ne...

0
Bashkia e Durrësit ka ndërmarrë një aksion të gjerë për lirimin e hapësirave publike të cilat ishin zënë  padrejtësisht nga biznese...

Hahn: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut meritojnë hapjen e negociatave me...

0
Komisioneri i zgjerimit të BE Johannes Hahn u shpreh se Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria meritojnë hapjen e negociatave të pranimit në Bashkimin Evropian. Hahn...