24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Medvegjën

Etiketim: Medvegjën

Shqipëria ndihmon Medvegjën për hapjen e zyrave të Këshillit Kombëtar Shqiptar

0
Ministri në detyrë për Evropë dhe Punë të Jashtme i Shqipërisë, Gent Cakaj, ka njoftuar se Qeveria e Shqipërisë ka vendosur që të ndajë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS