30.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mbulojn

Etiketim: mbulojn

Katastrofë ekologjike nga ndotja, kafshët e ngrordhura e plastika mbulojnë Kunen...

0
Katastrofë ekologjike në brigjet e Kunës. Plastikë, qelq e kafshë të ngrodhura kanë mbuluar bregun si dëshmi e ndotjes dhe dështimit të menaxhimit të...

Reshjet e borës mbulojnë hyrjet e tunelit të Kalimashit

0
Gjatë ditës së diele në territorin e Kosovës ka mbizotëruar mot i ftohtë. Ku përveç shiut ka pasur edhe reshje të dendura të borës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS