fbpx
21 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Mbulojë

Etiketim: mbulojë

Rama i kundërpërgjigjet Metës: Unë nuk quhem Yuri Kim dhe s’di...

0
Vazhdojnë replikat mes presidentit të Republikës, Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama. Pasi Meta u shpreh se “që Rama gënjen nuk është më lajm as...

Largimi Qatos, reagon Tabaku: Rama po përpiqet të mbulojë luftën mes...

0
“Edi Rama po përpiqet të mbulojë luftën e egër që ka plasur mes grupeve në PS me shpresën se gjyqi i Tahirit do të...