22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mbrëmshëm

Etiketim: mbrëmshëm

Harrohet Coronavirusi, Tayna dhe Ledri stërmbushën sallën në koncertin e mbrëmshëm

0
Tayna dhe Ledri mblodhën një numër të madh fansash në koncert. Tayna dhe Ledri kanë nisur mbrëmjet muzikore, ata mbrëmë kanë performuar për fansat e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS