34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mblidhni

Etiketim: mblidhni

“Kurrë në këto 21 vite s’kemi qenë kaq të përçarë”/ Pacolli...

0
Përmes një postimi në Facebook, lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli i bën thirrje presidentit të Republikës, Ilir Metës dhe kryeministrit të vendit, Edi Ramës,...

Manjani, Ambasadorit te OSBE: Parazite me imunitet diplomatik, mblidhni leckat e...

0
Meqë ra fjala, a di njeri të shpjegojë se me çfarë logjike, për më tepër me çfarë mandati, rri këtu Prezenca...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS