25.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mbizotërojnë

Etiketim: mbizotërojnë

Përdhunimi në Selenicë/ Pse krime me natyrë seksuale mbizotërojnë në zonat...

0
Përdhunimet dhe ngacmimet seksuale tashmë janë një fenomen shumë i përhapur në Shqipëri. Akoma dhe më tragjike është situata, kur abuzohet mbi të mitur....

59% e shqiptarëve nuk do shkojnë me pushime këtë vit, mbizotërojnë...

0
Pasiguria e krijuar nga Covid-19 duket se ka prishuar planet e shumë shqiptarëve për të shkuar me pushime këtë vit. Por më shumë sesa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS