34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mbipeshës

Etiketim: mbipeshës

​Johnson plan në kuadër të luftës kundër mbipeshës

0
Kryeministri britanik Boris Johnson po përgatitet të njoftojë të hënën një plan të madh për të luftuar kundër mbipeshës në Britaninë e Madhe, pas...

Banane, mollë, portokall, lëngu kundër mbipeshës

0
Problemet me peshën dhe mbipeshën janë një çështje që ka të bëjë jo vetëm me modën dhe paraqitjen fizike por kryesisht me shëndetin. Mbipesha është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS