24.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mbetje

Etiketim: mbetje

Gjenden mbetje mortore në Malishevë

0
Një person ka raportuar se derisa ishte duke punuar me eskavator ka hasur në disa mbetje mortore.Rasti ka ndodhur në fshatin Lladroc të Malishevës,...

FOTO/ Grupi i të rinjve gjeti valixhen me mbetje njerëzore, mësohet...

0
Disa javë më parë, një grup të rinjsh në Seattle të SHBA-ve, gjetën një valixhe të zezë, brenda së cilës kishte mbetje njerëzore. ...

Digjen sipërfaqe me ullinj dhe mbetje urbane në Patos

0
Një zjarr ka përfshirë kodrat e fshatit Lalar në Patos. Nga flakët janë përfshirë një sipërfaqe me ullinj dhe shkurre. Në vendgjarje ndodhen dy zjarrëfikëse të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS