24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mbështesin

Etiketim: mbështesin

Noizy thotë se nuk po e mbështesin estrada dhe mediet shqiptare

0
Noizy ka kritikuar estradën dhe mediet shqiptare, për kinse mosmbështetje rreth këngës së re. Reperi Noizy në orët e para të ditës së sotme ka...

Mineapolis/ 12 anëtarët e këshillit bashkiak të qytetit mbështesin shpërndarjen e...

0
Departamenti i policisë në Mineapolis së shpejti mund të pësojë një ndryshim rrënjësor pas vdekjes dy javë më parë të afrikano-amerikanit George Floyd, ndërsa...

Asnjëherë mos i harroni duart që ju rritën, ato do t’ju...

0
Kur bëheni nënë, filloni të bëni gjithçka që ka bërë nëna juaj dhe që me siguri është duke e bërë ende, për ju dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS